Patrik

Dominik Hájek

Spolehlivý poradce

+420 603 388 144

dominik.hajek@4fin.cz

Jsem nezávislý finanční a majetkový poradce s lidským přístupem. Svou službou řeším nejrůznější přání svých klientů. Mým cílem je, aby moji klienti měli dostatek financí na splnění svých snů a aby rostla jejich celková hodnota majetku. Snažím se navrátit této službě dobré jméno a proto své klienty učím finanční gramotnosti a společně nastavujeme finanční portfolio podle jejich představ.

Moje reference

Spolupráci s Dominikem Hájekm určitě doporučuji. Několikrát jsem využil jeho služby a vždy jsem byl nejsmírně spokojený. Se vším poradí a vždy hledá tu nejlepší nabídku pro Vás. Pokaždé, když věděl něco nového, tak se mi okamžitě ozval a řešili jsme další kroky.

Tomáš Chovanec

Pan Hájek je profesionál na svém místě. Vše srozumitelně vysvětlí a se vším vždy poradí. Perfektní a hbitá komunikace, co bylo potřeba tak dokázal rychle zařídit. Lidský a profesionální přístup, kterého si cením a rád se na něj při jakékoliv potřebě vždy obrátím. Vřele doporučuji.

David Czernin

Pan Hájek je pohotový, profesionální finanční poradce. Vždy víme, že se na něho můžeme spolehnout a obrátit se v jakékoli situaci. Určitě doporučujeme

Michal Karkoška

Pan Hájek je velmi ochotný a s čímkoliv poradí. Všechno za nás vyřídil bez problému a pro nás bez starostí. Nic nevnucuje, což je za mě velké plus. Určitě doporučuji jeho služby.

Lucie Gelnarová

Jsem velice spokojený s jednáním a výsledkem spolupráce. Pana Hájka určitě doporučuji.

Marian Bogdan

Neváhejte nás kontaktovat

Kontakt

Odesláním formulářem souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Není nic jednoduššího než zavolat